REFERENCE ÚKLIDU


Kvalitní úklid pomohl k rychlému otevření lékárny

Radek B., Dr. Max

Chtěl bych projevit díky a pochvalu lidem, kteří prováděli úklid při rekonstrukci jedné z našich poboček. Provozu lékárny to velmi pomohlo s následnými kroky směřujícímu k jejímu otevření.


Kompletní úklid bytového domu byl bez chyby

Jitka D., Brno-Žabovřesky

Chtěla jsem Vám poděkovat za bezvadný a voňavý úklid domu. Moc chválíme Vaše pracovníky, jsme velmi spokojeni. V budoucnu se opět budeme těšit na naši spolupráci.


Precizní mytí oken

Eva Z., Brno
Dnes mně byla Vaše firma umýt okna. Moc děkuji za super odvodenou práci. Vaši kolegové a kolegně byli milí, příjemní, rychlí a precizní! Ráda Vašich sužeb opětovně využiji s tím, že je doporučím i mým blízkým a známým.


Udělali jste mi radost a ulevili od práce

Monika, Blansko

Už jsem vyzkoušela pár úklidových firem, především na jednorázové úklidy bytu, kde s námi bydlí i náš Superpes a Kočka, kteří po sobě zanechávají stopy ve formě chlupů všude a pořád. Vše, co jsem si objednala, bylo perfektně uklizeno a i to, na co jsem zapomněla:-) Vaše práce je profesionální, zaměstnanci velice milí. Jsem nadšena, že se mi podařilo konečně sehnat spolehlivou úklidovou firmu. Velice ráda Vás doporučím všem svým známým. Děkuji ze srdce.


Jednorázový úklid mého bytu byl skvělý

K.H., Útěchov u Brna
Děkuji za profesionálně provedený úklid. Nevěřila jsem, že mou troubu dokáže někdo takhle vyčistit :)


Pečlivé mytí oken

SONET, společnost s.r.o.

Ráda bych Vám, touto cestou, poděkovala za zorganizování dnešního mytí oken u nás ve firmě. Okna jsou pečlivě umytá i samotný úklid probíhal velmi rychle. Děkujeme tedy za výborně odvedenou práci a budeme se těšit na další spolupráci.


My i naši klienti jsou plně spokojeni

GAUTE Investment, a.s., předseda představenstva
Úklidová firma BEDENIKA s.r.o. v Brně pro nás již několik let zajišťuje postavební úklidy i generální úklidy pro předání bytů nájemcům k naší plné spokojenosti i spokojenosti našich klientů.


Kvalitní pravidelný úklid v Brně

ECONOMY RATING a.s., předsedkyně představenstva
Naše firma funguje i době epidemie, proto jsme objednali k běžnému úklidu také dezinfekci všech kanceláří, která probíhá několikrát týdně. BEDENIKA s.r.o. nám tak pomáhá zajistit bezpečné prostředí pro zaměstnance i klienty.


Perfektní a rychlý úklid

GATE Resort, a.s., předsedkyně představenstva
BEDENIKA s.r.o. uklízí naše bytové i nebytové prostory, které dále pronajímáme. Úklidová firma nám poskytuje pravidelné úklidy i po cateringových akcích. Vše je vždy perfektně a rychle uklizené. Se službami firmy jsme maximálně spokojeni.


Díky úklidu máme na sebe více času

Rodina Petlachova, tři děti a kocourek
Řekla mi přítelkyně, že si nechala u BEDENIKA s.r.o. udělat předvánoční úklid a umývání oken a že mi je také doporučuje. Vyzkoušeli jsme je taky, byli jsme s úklidem spokojení a dnes si nechávám pravidelně jednou týdně uklízet celý rok. Díky naší hospodyňce Simoně a BEDENIKA s.r.o., máme tak celá rodina více času na sebe.

OBJEDNAT ÚKLID

SPOLEHLIVÁ ÚKLIDOVÁ FIRMA

V našem úklidovém týmu je přes 35 odborných pracovníků
Jsme pojištění při úklidu do výše škody 5 000 000 Kč
Dodáváme zákazníkům kvalitní úklid již 25 let
Přečtěte si názory klientů
 
SPOLEHNĚTE SE NA NÁSJAKO STOVKY SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 
 
DESIGN MATLOCHA.CZ | Nastavení cookies