ÚKLIDOVÁ FIRMA BRNO


Naše úklidová firma působí v Jihomoravském kraji již od roku 1996. Ať už v Brně, jeho okolí nebo celé ČR, Vám vyjde kdykoliv vstříc. Zajišťujeme jednorázový i pravidelný úklid pro Vaši okamžitou potřebu či dlouhodobé zabezpečení chodu Vaší domácnosti nebo společnosti.

V čem je úklidová firma Bedenika nejlepší?

Mezi úklidovými firmami jsou velké rozdíly, můžete si vybrat úklid od jednotlivce, anebo profesionální úklidovou firmu jako je Bedenika s rozsáhlým týmem, který se vám postará o vše spojené s úklidem domácnosti či firmy. Můžeme vás ujistit, ceny našich služeb jsou odpovídající naší kvalitě a přístupu k Vám.

Tým expertů s respektem k vašemu soukromí.
Úklidová firma Bedenika nabízí komplexní úklidové služby s vysokou profesionalitou, loajalitou a citem k vašemu domácímu i firemnímu soukromí. Náš tým je pravidelně školen na znalost technologických postupů a vlastnosti úklidového vybavení.

V naší úklidové firmě si poradíme jak s čištěním a úklidem klasických interiérů, tak i s úklidem těch nejluxusnějších a naopak i náročných nestandartních prostor, kde je kladen důraz na jedinečnou kvalitu povrchů a detail.


Pojištění proti škodám do výše 5 000 000 Kč.
Jsme si vědomi vysoké hodnoty majetku, ať už soukromého nebo firemního, vysoké hodnoty vybavení, nábytku a zařízení. Proto je naše úklidová firma pojištěna na vysokou částku proti škodám při úklidu do výše  5 000 000 Kč. Můžete si být ale jisti, že za 20 let působení úklidové firmy Bedeniky na trhu jsme možnost náhrady škody při úklidu nikdy nevyužili.


S naší úklidovou firmou budete chtít spolupracovat, protože:

  • Naší prioritou je provádět úklid tak, abyste nebyli rušeni ani doma ani ve firmě.
  • Můžeme využívat vaše přípravky nebo vám doporučíme chemii a nástroje na míru.
  • Vždy máte přiděleného provozního pracovníka – víte, na koho se obrátit.
  • Po úklidu vždy vystavujeme výkaz práce – víte, za co platíte.Zaujali jsme vás? Potřebujete úklidovou firmu pro pravidelný nebo jednorázový úklid, umýt okna nebo vyčistit koberec? Neváhejte nás kontaktovat.

OBJEDNAT ÚKLIDOVOU FIRMU Úklidová firma Bedenika pro vás zajistí:


U naší úklidové firmy si můžete také objednat:Úklidová firma Bedenika je tu pro vás.

SPOLEHLIVÁ ÚKLIDOVÁ FIRMA

V našem úklidovém týmu je přes 35 odborných pracovníků
Jsme pojištění při úklidu do výše škody 5 000 000 Kč
Dodáváme zákazníkům kvalitní úklid již 25 let
Přečtěte si názory klientů
 
SPOLEHNĚTE SE NA NÁSJAKO STOVKY SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 
 
DESIGN MATLOCHA.CZ | Nastavení cookies