ÚKLID
JEDNORÁZOVÝ NEBO PRAVIDELNÝ?

Na úklid domácnosti i firem se specializujeme již 25 let. Své zaměstnance navíc průběžně školíme tak, aby byli schopni používat šetrné prostředky a efektivní postupy. Pro úklid domácnosti i úklid firem nabízíme jednorázovou i pravidelnou variantu. Je jen na Vás, kterou zvolíte.

Jednorázový úklid

Ať jde o úklid domácnosti nebo úklid firmy – jednorázová varianta je pro všechny, které potkala (nebo teprve čeká) větší akce. Může to být stěhování, kolaudace, rekonstrukce, výměna oken, malování nebo jen sezónní úklid.

Na místo dorazí tým 3-10 pracovnic pod vedením provozního pracovníka a během několika hodin provedou generální úklid místa. Je jedno, zda se jedná o domácnost nebo firemní prostory. Naši profesionálové odvedou perfektní práci vždy a všude, jak v luxusních apartmánech, tak i ve stížených podmínkách postavebních úklidů.


  • Jednorázově
  • 3-10 pracovnic
  • úklid provedeme do 48 hodin od objednání 

OBJEDNAT JEDNORÁZOVÝ ÚKLID

Pravidelný úklid

Pravidelný úklid domácností i úklid firem je jasnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít úklid vyřešený dlouhodobě. Nejčastější volbou je návštěva jedné pracovnice cca čtyřikrát měsíčně. Ta udržuje Vaše domácnosti i firemní prostředí čisté a v perfektním stavu. Ať Vás čeká pracovní schůzka nebo vítaná návštěva, pravidelný úklid domácnosti nebo úklid firem Vám zjednoduší život.

Cenu vždy stanovujeme individuálně podle vašich požadavků a možností. Navíc jsme pojištěni pro případ způsobení škody až do výše 5 000 000 Kč. Neztrácejte už čas uklízením. 


  • 2x měsíčně - 7x týdně
  • zajišťujeme i noční úklid
  • 1-10 pracovnic
  • úklid zajistíme do 48 hodin od objednání

OBJEDNAT PRAVIDELNÝ ÚKLID

SPOLEHLIVÁ ÚKLIDOVÁ FIRMA

V našem úklidovém týmu je přes 35 odborných pracovníků
Jsme pojištění při úklidu do výše škody 5 000 000 Kč
Dodáváme zákazníkům kvalitní úklid již 25 let
Přečtěte si názory klientů
 
SPOLEHNĚTE SE NA NÁSJAKO STOVKY SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
 
 
DESIGN MATLOCHA.CZ